KURUMSAL

 HAKKIMIZDA

VIPSPOR

HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz 2013 yılından bu yana sahip olduğumuz teknolojik altyapıyı, tasarımcı yönümüzü ve üretici kimliğimizi bir araya getirerek kusursuz üretim yapmayı hedefliyoruz.

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte, her zaman en iyisi için çalışıyor; spor giyim dünyasında kendini kanıtlamış Jako, Umbro, Kappa ve Hummel gibi markaların üretim ortaklığını üstleniyoruz.

12.000 metrekare üretim tesisimiz ve 400 kişilik ekibimiz ile birlikte günlük 6.000 adet hazır giyim ürünü üretiyor, ürünlerimizi dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ile buluşturuyoruz.

Özellikle takım sporları sektörüne sunduğumuz ürünlerimiz; Avrupa standartları ve ihracat için gerekli olan uluslararası kalite ve üretim belgeleri SEDEX ve BSCI gibi denetim sertifikalarına da sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

HAKKIMIZDA ALT

VIPSPOR

Dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz!

Türkiye pazarındaki üretim ve dağıtımının yanı sıra Almanya, Hollanda, İtalya gibi ülkeler başta olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarında yirmiye yakın ülkeye ihracat yaparak kalitemizi dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz.

VIP SPOR  olarak, dünya kaynaklarının bir sonraki kuşaklara doğal olarak aktarımını sağlayacak şekilde üretim yapmayı ve ürünlerin sağlıklı koşullarda ve tüketicilerin insan sağlığına uygun bir şekilde üretilmesi için veriye dayalı, bilgi aktarımını esas alan, seviyeli şeffaflığı sağlamayı teyit ediyoruz.

jako
kappa
hummel
umbro
zxy-vip
craft
fitcom
vip-tmt
bahcesehir
vip okyanus koleji
vip doğa koleji
vip-shapp
religion
make many
acerbis
diadora
mey
macron
new balance
payrex
lc waikiki
narcos
propaganda
boxeur
2AS
robey
klupp
kar spor
skechers
head